Apie Mus

Mūsų idėja buvo sukurti išskirtinę pagalvę, padedančią žmonėms atsipalaiduoti ir surasti ramybę po įtemptos dienos. Tikime, kad "KomfortoPagalvė" gali nuraminti įsitempusį kūną, sumažinti stresą ir tokiu būdu užtikrinti poilsio kokybę bei pagerinti darbo produktyvumą.

"KomfortoPagalvė" skirta ne tik saldžiam miegui, tačiau gali būti naudojama ir kaip patogesnio laisvalaikio praleidimo priemonė. Skaitymas, televizoriaus žiūrėjimas, naršymas mobiliajame telefone/nešiojamajame kompiuteryje - tik dalis veiklų, kurioms tikrai gali pasitarnauti mūsų produktas.

Pirmasis "KomfortoPagalvės" prototipas buvo parduotas 2017 m. Pasikonsultavę su 100 klientų, nusprendėme atlikti tolesnius būtinus pakeitimus, kad dar labiau pagerintume klientų patirtį. Dabartinės “KomfortoPagalvė™” užvalkalas pagamintas iš organinės medvilnės, o vidinis  užpildas susideda iš mažų medvilnės kamuoliukų bei skandinaviškų karoliukų, kurie idealiai prisitaiko prie kūno ir ilgai išlaiko pagalvės formą. 

Didžiuojamės ir tuo, kad turime puikią darbuotojų komandą, kuri kasdien dirba kuriant, gaminant ir teikiant kuo kokybiškesnes paslaugas mūsų klientams.
Viena iš mūsų verslo kultūros idėjų yra palaikyti darnią ir sąžiningą darbo atmosferą. Mes pasikliaujame skirtingų amžiaus grupių darbuotojais taip sukurdami neįkainojamos patirties ir jaunatviško entuziazmo sintezę. 


Kiekviena "KomfortoPagalvė" yra rankų darbo, todėl ją pagaminti ir apdoroti užtrunka ilgiau nei standartinius produktus. Mums itin svarbus tikslus produkto pagaminimas ir apdorojimas, nes tik tokiu būdu galime užtikrinti geriausią kokybę. 

Mūsų gamybos procesas yra tvarus ir nekenksmingas aplinkai. Visos medžiagos yra aukštos kokybės ir 100% iš Europos.

Norėdami plėsti sveiko ir kokybiško miego kultūrą, turime tikslą, kuo daugiau žmonių supažindinti su "KomfortoPagalve," todėl siūlome klientams 28 dienų išbandymo laikotarpį, kurio metu galėsite įsitikinti  ir patys įvertinti "KomfortoPagalvės" naudą. 

                                                                     

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, atsiųskite mums el. laišką adresu pagalba@komfortopagalve.lt
arba palikite mums pranešimą mūsų "Facebook" paskyroje: fb.com/KomfortoPagalve

Klientų aptarnavimas telefonu +37069292358
Pirmadieniais-Penktadieniais 9:00-16:00

KomfortoPagalve.lt priklauso įmonei:

UAB MKS Trade
Įmonės kodas 306069369
PVM kodas LT100014933911

Dariaus ir Girėno 121
Vilnius, 02189