Privatumo Politika

PRIVATUMO POLITIKA

Jūsų pristatymo bei mokėjimo adresai ir kiti jūsų pateikti duomenys yra naudojami tik užsakymo įvykdymui bei mūsų tarpusavio komunikacijai.

Duomenys apie jūsų veiksmus mūsų tinklapyje gali būti panaudojami vidinei apskaitai bei geresniam pirkėjų poreikių suvokimui, tam kad galėtume pasiūlyti geresnę produktų ir paslaugų kokybę.

Jūsų nurodytas el.pašto adresas su jūsų sutikimu gali būti panaudotas reklaminiais tikslais, pavyzdžiui naujienlaiškių, specialių pasiūlymų arba kitos, mūsų atžvilgiu, svarbios informacijos siuntimui.

SLAPUKAI

Slapukas - tai nedidelis failas, kurį Naudotojo naudojamo įrenginio Naršyklė priima iš Svetainės ir išsaugo Nudotojo įrenginyje. Slapukai leidžia svetainei prisiminti informaciją apie naršymo įpročius, veiksmus, paieškas bei nustatymus, kad būtų galima naudotis visu Svetainės funkcionalumu, o kiti apsilankymai Svetainėje būtų paprastesni ir naudingesni.

Naudotojas yra informuojamas ir išreiškia savo išankstinį laisvanorišką sutikimą leisti KomfotoPagalvė įrašyti Slapukus spausdamas mygtuką "SUTINKU". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Svetainėje naudojami slapukai yra saugomi 12 mėnesių.

Daugelis Naršyklių yra nustatytos taip, kad Slapukas priimtų automatiškai. Naudojantis Naršyklės nustatymais galima Slapukus ištrinti ar pasirinkti Naršyklės funkciją, jog nebūtų įrašomi į naudojamo įrenginio Naršyklę. Naudotojai ir vartotojai pali prarasti galimybę naudotis kai kuriomis Svetainės funkcijomis, jeigu ištrina Slapukus ar pasirenka Naršyklėje funkciją išjungti Slapukų įrašymą.