Atsakomybės apribojimas

GALIOJA NUO KOVO 1 D. 2017

Individualus poveikis gali skirtis. Šioje svetainėje nurodyti produktai ir tekstas neskirti jokiai ligai diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti jai kelią ir nepakeičia gydytojo konsultacijos. Dėl individualaus paciento gydymo ar priežiūros reikėtų konsultuotis su gydytoju ar kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu, kuris turi galimybę apžiūrėti pacientą ir (arba) yra susipažinęs su paciento ligos istorija.

Svetainėje skelbiama ar su ja susijusi informacija ir patarimai nėra skirti pakeisti gydytojo ar sveikatos priežiūros specialisto teikiamoms paslaugoms. Gydymas ir (arba) rezultatai kiekvienu konkrečiu atveju gali skirtis priklausomai nuo individualių aplinkybių. Produktų naudojimas (arba nenaudojimas) turėtų būti paremtas individualia paciento sveikatos būkle ir sveikatos specialisto medicininiu vertinimu, o sprendimas dėl jų naudojimo turėtų būti priimtas tik aptarus konkrečią paciento sveikatos būklę, tikslus, riziką ir naudą bei kitą svarbią medicininę informaciją. Šioje svetainėje ar už jos ribų pateikti vieno ar kelių asmenų atsiliepimai ar pareiškimai negali būti laikomi nei šio aptarimo pakaitalu, nei vertinimu, nei rezultatų garantija. Šioje svetainėje ar nuorodose į šią svetainę esantis tekstas ir vaizdai nėra laikomi aiškiai išreikšta ar numanoma rezultato garantija. Sprendimas naudoti ar nenaudoti sveikatinimo produktą turėtų būti priimtas tik pasikonsultavus su sveikatos priežiūros specialistu.

Jei naudojatės šia svetaine, pripažįstate ir sutinkate su šiais apribojimais ir atsisakymais. Draudžiama atgaminti šioje svetainėje esantį tekstą, vaizdus ar pateiktas nuostatas komerciniais ar asmeniniais tikslais; bet kokį kopijavimą būtina raštiškai suderinti su "KomfortKissen Sales & Marketing".

http://KomfortoPagalve.lt  produktų naudojimas nėra medicininio gydymo pakaitalas.

Jei abejojate dėl "KomfortPagalve©" gaminių naudojimo, kreipkitės į gydytoją.