Nauda

“KomfortoPagalvė ™" sukurta šonų prilaikymui, žmonėms su nugaros skausmais ir tiems, kurie nori būti sveiki ir rūpestingi. Ji suteikia atramą galvai, kaklui, skrandžiui, klubams ir keliams. “KomfortoPagalvė ™" leidžia atrasti Jums patogiausią poziciją, kurioje jausitės ne tik patogiai, bet ir nejausite skausmo. Pagalvė yra universali, todėl ją galima naudoti kasdieniame gyvenime: lovoje, ant sofos, skaitant ar žiūrint televizorių.

 

SKAUSMO MALŠINIMAS

Kai kurios kūno dalys yra prilaikomos "KomfortoPagalvės ™", todėl jos gali atsipalaiduoti ir tuo pačiu metu, būti geriau aprūpintos krauju. Tai gali prisidėti prie bendro skausmo malšinimo ir komforto. Gulint, ypač miego metu, galite atrasti sau patogią padėtį, o tai savo ruožtu, turi teigiamą poveikį ne tik miego kokybei, bet ir bendrai Jūsų sveikatai.

 

DAUGIAFUNKCINĖ PAGALVĖ

Dėl išskirtinio pagalvės dydžio ir formos, ji vienu metu, gali atpalaiduoti skirtingas raumenų grupes. "KomfortoPagalvę" galima sulankstyti pagal pageidavimą, taip suteikiant kūnui tinkamą atramą. Idealiai tinka įvairiems miegojimo stiliams. 

PLAUNAMA

Nuimkite "KomfortoPagalvės" užvalkalą ir plaukite jį ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje, nustatę švelnaus skalbimo funkciją. Nenaudokite balinimo priemonių. Užvalkalą rekomenduojame džiovinti žemoje temperatūroje. 

HIPOALERGINĖ

Naudojant "KomfortoPagalvę" nuolatinis čiaudulys ir niežėjimas tampa praeitimi. "KomfortoPagalvė ™” yra 100 % hipoalerginė, todėl ji puikiai tiks net alergiškiems žmonėms. Tinkama pagalvės priežiūra ir savalaikis valymas taip pat užtikrina ilgalaikę medžiagos higieną ir švarumą. 

 

PAGAMINTA EUROPOJE

Tiems produktams, kurie glaudžiai susiję su oda,  svarbi yra ne tik kokybė, bet ir gamybos skaidrumas. Visas "KomfortoPagalvė ™” gamybos procesas vykdomas Europoje ir grindžiamas tvarumu. Siekiant sumažinti žalą gamtai, šiai pagalvei gaminti pasirinkta 100% organinė medvilnė.