Pagaliau KomfortoPagalvė™ ir vaikams!

KomfortoPagalvės™ nauda vaikams

Pagaliau vaikai gali įsitaisyti patogiai, prisiglausti, miegoti, žiūrėti filmą ar skaityti knygą.
Saugumas

Daugumai vaikų yra reikalingas saugumo jausmas. Jiems svarbu užtikrinti save, kad aplink juos viskas yra gerai. KomfortoPagalvė™ suteiks saugumo jausmą jūsų vaikui miegant vienam, tamsoje, savo kambaryje. Naujas draugas suteiks pasitikėjimo ir drąsos jūsų vaikui.

Kokybiškas miegas

Vaikus taip pat kaip ir suaugusius gali kankinti nemiga. Tai dažniausiai pasirodo tam tikrais etapais. Miego trūkumas laikui bėgant gali iššaukti suvokimo sutrikimus, tokius kaip ADHD. Miego stokojantys vaikai dažnai būna irzlūs ir negali susikaupti dienos metu. Todėl labai svarbu, kad vaikai miegą sietų su kažkuo pozityviu. KomfortoPagalvė™ Panda ir Lapė gali būti draugai integruoti į vakaro istorijas ir miego ritualus.

Geresnis streso valdymas

Šiais laikais stresą patiria dauguma žmonių jų tarpe ir vaikai. Spaudimas mokytis, elektroniniai prietaisai ar kiti aktyvus hobiai dienos metu gali padidinti emocinį dirglumą, todėl vakaro eigoje vaikai negali atsipalaiduoti ir nusiraminti. Naudojant KomfortoPagalvę™ susikaupęs stresas sumažėja, vaikas gali atsipalaiduoti ir greičiau užmigti.